logo

  Kontakty     Pomůžete?  Pomůžete potřebným?Lidé kteří nás znají vědí, že často jezdíme pro radu a pomoc k psímu psychologovi - Rudovi Desenskému (viz odkazy). Jen a pouze díky němu zvládla Borka svou pozdní socializaci, Arosek se odnaučil několik nešvarů, které měl vinou mé laxní výchovy a Zairucha se žádné nenaučila (zatím).
Nebýt jeho dobrých rad, nikdy bychom nevytvořili téměř bezproblémovou smečku a především bych asi nikdy nebyla schopná pochopit jejich myšlení a porozumnět jim (no, ještě se máme co učit, ale rozhodně se lepšíme). Byl to on, kdo nám ukázal, jak krásné vlastně soužití se psy může být a jak je skvělé trávit čas po boku někoho, komu rozumíte a kdo rozumí Vám.

Ruda mi otevřel oči i z jiné strany. Přehodnotila jsem vztahy k některým lidem, ukázal mi že to jde i jinak a především jsem se naučila koukat na svět optimisticky a s nadhledem. Má můj neskutečný obdiv (a upřímně i trošku závist) za to, co dokázal.

Snad mu alespoň trochu pomůžeme tím, že zde budeme pravidelně informovat o psech, kteří jsou momentálně u něj v mikroazylu. Všichni tito psi byli zachráněni před utracením, převychováni a nyní hledají nový domov. Pokud chcete nového pejska, nebo víte o někom kdo nějakého hledá, třeba zde najdete toho pravého. A pokud by jste chtěli pomoci jinak, pak vězte, že granulí není nikdy dost a vaše staré vodítko nebo obojek můžou být ještě využity :o)

JETRO

Rok a půl starý šarplaninec, hodně nedůvěřivý k cizím a mazel ke svým. Jeho bývalý majitel byl opilec a týral ho, proto je spíše opatrný. Když jde ale o věc, hlídá jako by byl nějaký zabiják.

e-mail: arosek@centrum.cz - můj majlík
telefon: 608623144, 721775078 - tel. na Rudu Desenského
 
BOBEŠ

Pětiletý kříženec ridžbeka. Přátelský, hodně mazlivý a temperamentní, také dobře ovladatelný. Hodil by se k lidem, kteří se věnují výletům do přírody a nejrůznějším pohybovým aktivitám. Jeho bývalí majitelé s ním zacházeli jako s dítětem, přesto není problém ho usměrňovat, protože je dost citlivý na výchovu. Vůbec se na něho nemusí tlačit, když se po něm něco chce, patří spíše k psům submisivním.

e-mail: arosek@centrum.cz - můj majlík
telefon: 608623144, 721775078 - tel. na Rudu Desenského
 
LEA

Roční kříženka severských plemen, je drobná, dosti plachá, ale veselá fenka, která si umí perfektně hrát i se psy i s fenami. Momentálně se správně resocializuje. Je vhodná ke každému, kdo má zájem se naučit pracovat s perfektní plášulí, s čímž samozřejmě Ruda rád pomůže.

e-mail: arosek@centrum.cz - můj majlík
telefon: 608623144, 721775078 - tel. na Rudu Desenského