logo

  Rodokmen     Výstavy     Zkoušky     Zdraví  BARBIE GAMIREAL

"Borka"   

Datum narození: 4.4.2000
Svátek: 22.5.
DKK: A/A
Výška: 54 cm
Váha: 35 kg
Chrup: úplný, skus nůžkový
Příbuznost: 6 generací 2,03%
Zkoušky: OVVR, SZVP, PZ
Výstavy: Res.CAC, BIS veteran, BOB veteran
Chovatel: Šigutová Renáta


Borinku jsme získali jako čtyřletou fenku z ne zcela vyhovujících podmínek. Zavřená v kotci, dle tělesného stavu rodila jedny štěňata za druhými ... přesto na lidi nezanevřela. Má naprosto fantastickou a klidnou povahu, pokud tedy nevidí něco k jídlu nebo zvěř k aportování. To pak "nevidí, neslyší" a dokud to nesežere/nepřinese, není s ní rozumná řeč :)
Borinka má i ve svých letech stále pevná a rovná záda, výbornou mechaniku pohybu a nádhernou srst. Čím ovšem upoutá na první pohled je její hlava a výraz ... dokáže dělat neuvěřitelně roztomilé ksichtíky a u toho vrtí celým tělem. Bezmezně také miluje vodu v jakékoliv podobě, takže její nejčastější barva je v různých odstínech hnědé.
Prvních pár let života se bohužel trochu podepsalo na jejím zdravíčku - dnes už jí zlobí přední nožičky, na kterých má artrózu a díky nedostatku žrádla se kterým se musela potýkat má sklony k pažravosti a následné obezitě. I přes tyto hendykepy si ale užívá života plnými doušky a my doufáme že ještě chvilku bude.

CZ,PL CH
Blade Bodie of Blue Erinor
Dutch,Ger,VDH,Arg,Lux CH
Standfast Angus
NU CH
Mjaerumhögda´s Crusader
Eng CH
Westley Ramona
CZ CH
Annabella
Floyd van de Beerse Hoeve
Eloy van de Willekeshof
Baccara Marty
PL CH
Hayjoy Sigina to Araukarity
Eng,SH CH
Jobeka Jasper of Nortonwood
Hendreth Coleen of Nortonwood
Cyra Ru-Slan
Ned Diabolo
Cedra Golden Araukarity