logo

  Kontakty     Pomůžete?  Něco málo o nás...Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2002, pod názvem Laure Alcar, což v překladu znamená Zlatý šlechtic. Podle našeho názoru to zcela vystihuje retrívra - dokonalý popis vzhledu i povahy ve dvou slovech.
V současné době čítá naše smečka 5 fenek - mírně praštěnou nalezenou veteránku Gwen, středně praštěnou veteránku Happy, praštěnou veteránku Cirilku, totálně praštěnou poletuchu Erisku a uvidí se jak moc praštěnou Erisčinu dceru Feridu. A samozřejmě i našeho pána jménem Drake, domácky titulovaného Bejk.
I když to tak možná nevypadá, naší snahou je, aby se u nás měli všichni dobře :)
Protože starost o ně nezahrnuje jen kvalitní krmení a občasnou návštěvu veterináře, pohybujeme se nejen na polích výstavních a pracovních, ale hlavně na polích jako takových.


Retriever je zejména v poslední době pro svoji povahu a atraktivní vzhled velmi oblíben a mnozí si jej zvolí jako svého společníka. Pokud jste i Vy propadli kouzlu těchto báječných psů, doufáme, že zde najdete informace, které Vás pobaví a třeba i inspirují a pomohou Vám strávit čas po jeho boku co nejpříjemněji.

Hezké čtění ...

Jana, Lenka a celá smečka


e-mail: arosek@centrum.cz