logo

  Kontakty     Pomůžete?  Něco málo o nás...Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2002, pod názvem Laure Alcar, což v překladu znamená Zlatý šlechtic. Podle našeho názoru to zcela vystihuje retrívra - dokonalý popis vzhledu i povahy ve dvou slovech.
V současné době čítá naše smečka celkem 5,5 kousků psa.
Tři fenky - praštěnou veteránku Leu, totálně praštěnou poletuchu Erisku a absolutně hrozně moc praštěnou Erisčinu dceru Feridu.
Dále pak dva psí kluky - našeho pána - jménem Drake, domácky titulovaného Bejk a něžně střeleného veterána Otíka.
Tu polovinu psa pak zastává flekaté Blenheim voráchlo rasy Cavalier King Charles Spaniel jménem Johanka ... ta je sice malá tělem, ale rozhodně velká na duchu :)

I když to tak možná nevypadá, naší prioritní snahou je, aby se u nás měli všichni dobře :)

Protože starost o ně nezahrnuje jen kvalitní krmení a občasnou návštěvu veterináře, pohybujeme se nejen na polích výstavních a pracovních, ale hlavně na polích jako takových.


Retriever je zejména v poslední době pro svoji povahu a atraktivní vzhled velmi oblíben a mnozí si jej zvolí jako svého společníka. Pokud jste i Vy propadli kouzlu těchto báječných psů, doufáme že zde najdete informace, které Vás pobaví a třeba i inspirují a pomohou Vám strávit čas po jeho boku co nejpříjemněji.

Hezké čtění ...

Jana, Lenka, Honza a celá smečka


e-mail: arosek@centrum.cz