logo

  Kontakty     Pomůžete?  Něco málo o nás...Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2002, pod názvem Laure Alcar, což v překladu znamená Zlatý šlechtic. Podle našeho názoru to zcela vystihuje retrívra - dokonalý popis vzhledu i povahy ve dvou slovech.
V současné době čítá naše smečka celkem 4,5 kousků psa.
Tři fenky - praštěnou veteránku Leu, totálně praštěnou poletuchu Erisku a absolutně hrozně moc praštěnou Erisčinu dceru Feridu.
Dále pak psího kluka - našeho pána - jménem Drake, domácky titulovaného Bejk.
Tu polovinu psa pak zastává flekaté Blenheim voráchlo rasy Cavalier King Charles Spaniel jménem Johanka ... ta je sice malá tělem, ale rozhodně velká na duchu :)

I když to tak možná nevypadá, naší prioritní snahou je, aby se u nás měli všichni dobře :)

Protože starost o ně nezahrnuje jen kvalitní krmení a občasnou návštěvu veterináře, pohybujeme se nejen na polích výstavních a pracovních, ale hlavně na polích jako takových.


Retriever je zejména v poslední době pro svoji povahu a atraktivní vzhled velmi oblíben a mnozí si jej zvolí jako svého společníka. Pokud jste i Vy propadli kouzlu těchto báječných psů, doufáme že zde najdete informace, které Vás pobaví a třeba i inspirují a pomohou Vám strávit čas po jeho boku co nejpříjemněji.

Hezké čtění ...

Jana, Lenka, Honza a celá smečka


e-mail: arosek@centrum.cz