logo

  2018     2017  
  2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006  Co je u nás nového...


26.3.2019 Uběhl měsíc od poslední aktualizace a my pro změnu slavíme už čtvrté narozeniny naší milované Erisky. Co jí tak popřát ... samozřejmě hodně zdraví, dále hodně moc aportů a honů a v neposlední řadě paničku, která bude i nadále zapomínat jídlo v dosahu :)

Jinak jsme v nějakém bláznivém duševním stavu absolvovali s mladší částí smečky dvě výstavy v Polsku a i přes moji nechuť a psí hyperchuť jsme v kruhu nedopadli vůbec špatně:
Drake - třída šampionů - V2/V1 CWC
Eris - třída pracovní - V1 CWC/V1 CWC
Ferida - třída mladých - V3/V3

Poslední naše novinka je asi nejzásadnější. Protože lidská hloupost a zloba opravdu asi nemají konce, posílila naši smečku Máša. Maličká, cca 4 kilová kříženka knírače, která se narodila o 15 dní dřív, než náš Arosek! Ano, Mášence opravdu bude v červnu neskutečných 22 let a i přes to že je na svůj věk v naprosto vynikající kondici, skončila na stará kolena v útulku. Je jasné že jsme ji tam prostě nemohli nechat, takže si babuša užívá důchod u maminky na Kvani. Celá smečka ji okamžite nadšeně adoptovala, Nessynka jí dokonce brání před cizimi :)26.2.2019 Dnes slaví naše miminka z vrhu A už své 7. narozeniny.
Strašně to letí ... přijde mi, že to bylo nedávno, když jsem ty malé pišišvorky držela v dlaních a oni jsou z nich téměř veteráni.
Zlatíčka naše - přejeme vám do dalších let především zdraví. To ostatní vám dávají vaše skvělé rodiny. A my věříme, že ještě hodně dlouho budou!

Jo a Drake dostal k narozeninám Johanku :) Ona teda jí dostala spíš Eliška, ale věřím že se spolu podělí :)31.1.2019 I další dva béčkoví kluci, kteří s námi absolvovali hromadné rentgenování už obdrželi výsledky. A jak Boron, tak i Fido (Barahir) se rozhodli netrhat partu a mají všechny klouby naprosto zdravé. K nim se přidala i naše Ferida, s naprosto stejným výsledkem :)
Majitelům letí gratulace a zbývá nám jen doufat, že i poslední dva kluci dopadnou stejně skvěle :)26.1.2019 Přišli další výsledky rentgenů našich Béček. S radostí oznamujeme, že Bady (Brandir) i Berry (Bregalad) mají také kyčle, lokty i ramena naprosto zdravé. Moc majitelům gratulujeme a děkujeme za super péči!10.1.2019 Nový rok nás zastihl v dobrém rozmaru. Feridka začala hárat, takže máme doma veselo :)
Imirek se krásně zotavuje, jeho pohyb sice stále není nejlepší, ale přibral, trochu nasvalil a upadne už mnohem méně často. Snad mu to ještě dlouho vydrží.