logo

  2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006  Co je u nás nového...


14.6.2018 V uplynulém víkendu jsme se s Eriskou zúčastnily dalšího - již desátého - ročníku Podbrdského poháru.

Jako vždy se v sobotu šli Lesní zkoušky a v neděli pak Vodní práce. Teprve při sobotním nástupu mi došlo, že Eriska naposledy cvičila v září a pak se věnovala svým mateřským povinnostem ... a přepadla mě nervozita. Eriska ovšem nic ze svých dovedností nezapomněla, naopak si zkoušky užívala po dlouhé době "nečinnosti".
V sobotu si tak došla pro krásné třetí místo a titul Res.CACT. V neděli se jí její přemíra energie stala osudnou a na předposlední disciplíně spadla do druhé ceny. I tak ale zakončila víkend krásným třetím místem v celkovém pořadí poháru.

Jsem na ní neskutečně pyšná!15.5.2018 Uplynulý víkend jsme s přáteli strávili na dvoudenní klubové výstavě v Humpolci a byli to dva naprosto skvělé dny. Zúčastnili jsme sev plném počtu, od naší nejmenší až po naši nejstarší. Pro mlaďošku to byla socializace, pro stařenky wellnes výlet s full servisem :)

Naše výsledky ve zkratce:
Ferida: VN4/VN3
Eris: VD/V3
Drake: -/VD4
Ciri: V/V3
Benji (Beleg): VN4/VN3
Bady (Brandir): VN3/-

A více povídání najdete v naší kronice, protože tohle si zápis zaslouží!7.5.2018 Protože osud je nevyzpytatelný, zakotvila u nás před třemi týdny na dočasné (=trvalé) péči třináctiletá zlatá babička Happynka. Doufáme, že se jí u nás bude líbit.26.3.2018 Naše milovaná Eriska slaví své třetí narozeniny. Je s podivem, že za pouhé tři roky se stihla s destrukční pidikuličky změnit v destrukční elegantní maminu :)
Merunko naše zlatá, jsi úžasný poděs, se kterým slovo "akce" dostává úplně nový význam. Kéž ti to ještě hodně dlouho vydrží!15.3.2018 Moc se omlouváme za dlouhou nekatualizaci způsobenou zdravotním stavem. Už je končně lépe, takže se pokusíme dohnat resty ...

Jako první dodatečně přejeme vše nej nej nej našim Áčkům, kteří 26.2. oslavili už své šesté narozeniny.
Astinko, Bono, Čito, Fíbí, Lupínko, Airo, Princi, Ailásku i náš bláznivý Drakeu - přejeme vám i nadále pevné zdraví a pohodu po boku vašich milovaných rodin.

A dále je doplněna fotogalerie a užíváme si pomalu postupující jaro ...23.2.2018 Všechna mimina už jsou ve svých rodinách, které nám pilně posílají fotečky. Některé z nich najdete tady, všechny pak na osobních stránkách konkrétních prcků. Moc děkujeme všem za krásné domovy a zprávy, které nám posíláte!

I u nás doma už je klid. Malá Ferida se pilně učí všechno, co musí správný retrívr umět ... například krást ponožky :) A staroši dospávají ty tři měsíce a já za chvíli obarvím vzniklé šediny a pustím se do vymalování okousaných zdí :)23.1.2018 Štěnďatům je právě 8 týdnů a zanedlouho už nás začnou první opouštět :( Proto ještě pilně fotíme poslední společné okamžiky, stejně jako zapisujeme naše zážitky.16.1.2018 Harantíkům je 7 týdnů, takže dostali svůj občanský průkaz. Teď už jim nemůžeme říkat "vořeši", protože byli oficielně uznáni za členy golden retriever klanu ... byť jsou právě teď převážně zelení, s trochou té blátivě hnědé. No ale velcí jsou, PP mají, tak jim teta Majda vytvořila moc hezké fotečky ...děkujeme!

  
  
  

I nadále jim píšeme deníček a tvoříme nějaké ty fotky :)9.1.2018 U nás Sajgon :) Ale pořád píšeme a fotíme, byť leckdy s nasazením vlastního nosu/uší/prstů/... :)2.1.2018 Mimošům je 5 týdnů a plně si užívají život ve smečce. Například se seznamují s Drakeem, což ten malý velký chudák vždycky přetrpí a prchne :) Oni si totiž mimina nějak nechtějí nechat vysvětlit, že z Dudlíka mlíko nepoteče :)A pokračujeme ve štěněcím deníčku a pilně fotíme :)